Antalya halı yıkamada bayram fırsatları
 • Telefon:
  0 545 890 90 44
  Halı yıkama hizmetimiz ile halılarınızı evinizden alıp tekrar evinize teslim etmekteyiz. Halıların kirleri ile bizler uğraşırken sizde ailenizle daha çok vakit geçirebilirsiniz. İşini seven ve uzman personelimiz ile halılarınız ilk günkü gibi ter temiz olsun. Antalya‘da Halı Yıkama ve Temizleme Hizmetleri hak edilen emeği sizlere vermekten gurur duyar.

  Evlerimizin hem dekorasyon anlamında hem de ısıyı muhafaza anlamında en temel eşyalarından halılarımız eski usul insanların imece usulü yaptığı gibi yıkanma yapılmamaktadır, ama biz bu işi sizler için hem de en yeni teknik ve hijyene önem vererek yapmaktayız. Antalya Halı Yıkama ve

  Nasıl Hizmet Veriyoruz? Bu işe başlarken halı yıkama bir sanattır düşüncesi ile başladık. Kullanılan şampuanları, diğer leke ve kir çıkarıcıları sizlerin sağlık koşullarını göz önünde bulundurarak seçiyoruz. Kurutma aşamasını özel tezgahlarda ve kapalı temiz bir alanda yapıyoruz. Bazı işletmeler gibi boş bir arsaya kurulan düzenekler ile kötü ortamın tozunu mikrobunu halınıza ekleyip size teslim etmiyoruz, sizlerin sağlığını düşünerek yola çıktığımızdan dolayı yıkama, kurutma ve teslimat aşamasında ekstra özen göstererek hizmet veriyoruz.

  Sağlıklı Ev Ortamı İçin Halı Temizliğinin Önemi
  Biliyorsunuz evimizde ki halılar bir sürü bakteri barındırmaktadır. Bu da üzerinde gezen, emekleyen bebeklerimiz için çok büyük tehlike arz etmektedir. Bunu, saf dışı etmek için ne yapabiliriz?

  Halılarınız, ileri teknoloji cihazlar ve malzemelerle donatılmış tesisimizde, deneyimli ekibimiz tarafından özenle temizlenir. Kapınıza teslim hızlı servisimizle halılarınız adresinizden alınır ve çok kısa sürede kusursuz bir şekilde adresinize ücretsiz teslim edilir.

  Evlerinizi süsleyen ve de pek de ucuz olmayan ev halılarımız, evde veya bilinçsiz temizleyiciler tarafından uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlık hem de halı kalitesi açısından olumsuz sonuçlar doğurmaktadır. Bu aşamada yılların tecrübesiyle, firmamızda yapılan tüm işlemlerdeki temel prensip, Halının; hijyeni, kalıcı güzel bir görünüme sahip olması ve en önemlisi halının ömrünün uzatılmasıdır. Fabrikamızda yıkanan halılar dokuma özellikleri, cins ve niteliklerine göre sınıflandırılır. Sonra aşağıdaki aşamalardan geçirilerek her türlü mikro organizmadan arındırılıp steril hale getirilir.

  Toz Dolabı Aşaması; Halınız Toz Dolabı adı verilen makineden geçirilerek toz, kum ve diğer yabancı maddelerden temizlenir.

  Antalya da yaşıyor ve halı temizliğine ihtiyaç duyuyorsanız bizi hemen arayın

  Web sitemizden detaylı bilgi edinmek için buraya tıklayınız
Antalya İlanları ©2015